Hakkımızda

Aksaray Eskil ilçesinde faaliyet göstermekte olan Özoğlan Hayvancılık olarak bizler Merkez ilçede bulunan geniş arazimiz içerisinde büyütmekte olduğumuz hayvanlarla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Aksaray Eskil in kazanmasını sağlayan en büyük faaliyetlerinin başında gelen hayvancılık konusunda profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdüren Özoğlan Hayvancılık olarak bizler yarı açık besi padoklarından karantina padoklarına, yem depolarından kuru ot çukurlarına kadar en sağlıklı şekilde sizlere hayvancılık ürünlerinin ulaştırılmasını sağlayacak önlemleri alarak hizmet veriyoruz.

İlk kurulduğumuz günden bu yana Özoğlan Hayvancılık ismiyle Merkez ilçedeki en güvenilir firmalardan biri olarak çevresinde bilinirlik kazanan bizler Türkiye’nin çok farklı noktalarına yaptığımız satışlar ve her noktadan yapabildiğimiz alımlarla sektöründe önde gelen firmalardan biri olarak da biliniyoruz. Besiciliği en hijyenik ve profesyonel şekilde yürütmekte olan geniş ekibimiz sayesinde siz halkımızın huzuruna en iyi hayvancılık ürünlerinin çıkmasını da sağlayabiliyoruz.

Sağlıklı koşullar için kalite standartlarından taviz vermeden en yüksek standartlarla üretim yapmayı kendine ilke edinmiş bir firma olan Özoğlan Hayvancılık olarak bizler Aksaray Eskil hayvancılık sektörünün yıllardır aradığı bir modernliği Merkez ilçede hayata geçirerek aradan geçen yılların ardından deneyimlerimizle sizlere sunabilir hale geliyoruz. Halkımızın hayvancılık ve besi ürünleri konusundaki tüm beklentileri karşılamak üzere ülke ekonomisine de katkı sağlayacak şekilde modern çağın geleneklerine uygun biçimde en verimli haliyle söz konusu ürünlerin üretimine devam ediyoruz.

Öne Çıkarılanlar

Eskil Damızlık hayvan Alım Satımı

Sadece dölü alınmak üzere yetiştirilen, üstün özellikleri olan hayvanlara «damızl

Eskil Canlı Hayvan Alım Satımları

Özoğlan Hayvancılık Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi Aksaray Eskil de sadece siz değerli müşterilerin ada

Eskil Kurbanlık Satışı

Özoğlan Hayvancılık Adak Kurban olarak İşletmemizde bulunan bütün hayvanlar çiftliğimizde yetiş

Yorumlar

Kaliteli hayvancılık sağlıklı

Mehmet ÇAYMAZ

5 Yıldız

Çok kaliteli hayvanlar var mükkemmel

Taha Özoğlan

5 Yıldız